Szkolenia

SZKOLENIA DLA FIRM I ORGANIZACJI

DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ?

Liderzy, menedżerowie zarządzający zespołem, firmy inwestujące w podnoszenie kompetencji pracowników.


CO NAS WYRÓŻNIA?

Naszą ofertę szkoleniową wyróżnia PRAKTYCZNY charakter szkoleń: prowadzący kładą nacisk na nabywanie przez uczestników praktycznych umiejętności większość zajęć ma formę warsztatową, wszyscy uczestnicy biorą w nich udział uczestnicy pracują nad realnymi przypadkami, związanymi ściśle z ich własnymi wyzwaniami poznane umiejętności uczestnicy szkolenia mogli wykorzystać jeszcze tego samego dnia. Naszą przewagą są prowadzący. To praktycy, a nie teoretycy. Przykładamy wielką wagę, aby mieli większe doświadczenie w w dziedzinach, o których mówią, niż w samym przeprowadzaniu szkoleń. U nas o relacjach biznesowych mówią ludzie, którzy pracują lub pracowali w biznesie, o wystąpieniach publicznych ludzie, którzy pracują lub pracowali występując publicznie, o public relations ludzie, którzy pracują lub pracowali jako PR-owcy dużych firm itd. Nasi prowadzący nie są “z zawodu trenerami”.


CO OFERUJEMY?

Oferujemy profesjonalne szkolenia w dziedzinach: 

relacji biznesowych 

skutecznej komunikacji w biznesie 

budowania zespołu 

zarządzania zespołem 

zarządzania zmianą

narzędzi PR 

komunikacji kryzysowej 

współpracy z mediami 

kreowania wizerunku osób i firm 


Programy szkolenia zawsze dopasowujemy do szczegółowych potrzeb Klienta.


TEMATY SZKOLEŃ 


“Jak relacje z ludźmi przekładają się na sukces i pieniądze. Skuteczne zarządzanie relacjami w biznesie”.

Biznes to sztuka długoterminowego budowania relacji między ludźmi. Relacje decydują nie tylko o jakości kontaktów, ale wprost przekładają się na sukces i pieniądze. Procesy, procedury, zasoby, produkty, oferty, ceny – to tylko czubek góry lodowej. Jej podstawą są relacje między ludźmi. Przełożeni, podwładni, współpracownicy, klienci, kontrahenci… Na szkoleniu nauczysz się jak mówić, żeby ludzie chcieli cię słuchać, a także tak słuchać, żeby ludzie chcieli do ciebie mówić. Poznasz tajniki skutecznej komunikacji. Dowiesz się jak zaplanować spotkanie biznesowe. Poznasz także narzędzia efektywnej i efektownej autoprezentacji i prezentacji biznesowej. To wszystko pomoże ci być bardziej skutecznym, a przez to odnieść sukces.

 

“Zmiany jako jedyne pewne rzeczy w życiu. Jak nad nimi zapanować i jak je wykorzystać. Praktyka zarządzania zmianą”.

Boimy się zmian, bo niosą niepewność, której nie znosimy. Lubimy pewność, stabilność, bezpieczeństwo. Zmiany budzą w nas naturalny opór, wątpliwości i pytania. Nawet kiedy sami chcemy zmian, brakuje nam motywacji, determinacji i odwagi.   Na zmiany można się przygotować. Nad zmianami można zapanować. Każdą zmianę można wykorzystać. Zmianie można się nie dać pokonać. Zmiany można inicjować i wyprzedzać. Zmianą można porywać ludzi.   Potrzeba do tego świadomości, wiedzy, umiejętności i nawyków. Dobrze przeprowadzona lub dobrze wykorzystana zmiana przynosi sukces, motywację, satysfakcję i oznacza rozwój dla ludzi i firm. Zmiana źle zarządzana, źle wykorzystana rodzi opór, frustrację i stagnację, a to może zabić każdy pomysł, każdą aktywność i każdą organizację.

“Jak się przygotować na spotkanie z szefem, zarządem, inwestorem. Efektywna i efektowna prezentacja biznesowa.”

“Jak mówić o sobie, żeby inni chcieli słuchać. Techniki efektywnej autoprezentacji.”

“Jak sprzedawać więcej bez stosowania zgranych sztuczek, które wszyscy znają. Techniki sprzedaży oparte na relacjach.”

“Jak mówić i jak słuchać, żeby się porozumieć. Efektywna komunikacja międzyludzka jako podstawa sukcesu i dobrego samopoczucia.”

“Jak narzędzia coachingowe zwiększają efektywność zarządzania zespołem i samym sobą. Menedżer – coach.”

Skontaktuj się z nami:

team image 1

Joanna Tomala

tel. 502 447 955

team image 3

Katarzyna Brzezińska

tel. 602 271 172

team image 2

Patrycja Kurowska

tel. 501 503 302